Stół do poziomego i pionowego montażu konstrukcji HS –  MHS7200

MACSOLUTIONS Sp. z o.o. wprowadza do oferty nowy modułowy

MACSOLUTIONS wprowadza do oferty nowoczesny stół do montażu konstrukcji przesuwnych HS. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu sprostania wymaganiom związanym z nowoczesnymi dużymi konstrukcjami drzwi przesuwnych, oferując zarówno opcje montażu poziomego, jak i pionowego.

Zakresy regulacji wysokości roboczej od 1980 mm do 3000 mm, zapewniają elastyczność w dostosowaniu się do różnych wielkości drzwi przesuwnych. Szerokość stołu jest również regulowana i wynosi od 2900 mm do 7200 mm. Stół ma wysokość 920 mm i nośność wynoszącą aż 600 kg.

Jedną z istotnych cech  stołu jest pneumatyczna funkcja pochylenia, która umożliwia użytkownikom regulację kąta nachylenia stołu w zakresie od 0 do 90 stopni. Dzięki sterowaniu nożnemu, użytkownicy mogą łatwo regulować kąt pochylenia, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb, co sprzyja ergonomicznemu komfortowi i zwiększa produktywność.

Aby zapewnić stabilność i wsparcie podczas pochylania stołu, wyposażono go w dolne bazy rozkładane ręcznie, blokowane pneumatycznie. Te bazy pewnie trzymają ramę, zapewniając solidne podstawy dla ruchów stołu. Dodatkowo, Stół do poziomego i pionowego montażu MHS7200 modułowy posiada boczne zabezpieczenia pneumatyczne, które pomagają w utrzymaniu jednostki w miejscu podczas pochylania zwiększając bezpieczeństwo stanowiska pracy.

Górna belka stołu jest wysuwana ręcznie i wyposażona w mechanizm blokowania, pozwalając użytkownikom dostosować długość stołu do potrzeb. Powierzchnia stołu jest wykończona profilami ślizgowymi, zapewniając płynną i jednolitą powierzchnię roboczą.

Stół MHS7200 to wszechstronny i solidny stół, który zapewnia profesjonalistom elastyczność, stabilność i cechy ergonomiczne, niezbędne do doskonałej pracy. Dodatkowo wyposażamy stół w system wózków do transportu HS oraz stojaki do gotowych konstrukcji.

.