Stacja tnąca do listew PCV DIGIX

Digi X stacja tnąca do listew przyszybowych z PCV.

Zintegrowana z elektronicznym zderzakiem typu DIGISTOP, bądź elektronicznym podajnikiem (model IG).

Dla zapewnienia wysokiego stopnia automatyzacji rekomendujemy wybór opcji DIGI OT, tzn. stołu odbiorczego do elementów gotowych, zintegrowanego z cyklem pracy piły.

Opis produktu

Digi X stacja tnąca do listew przyszybowych z PCV, zintegrowana z elektronicznym zderzakiem typu DIGISTOP, bądź elektronicznym podajnikiem (model IG).

Konstrukcja jest zaprojektowana do cięcia dwóch listew przyszybowych jednocześnie z innowacyjnym systemem, który umożliwia cięcie dowolnego rodzaju listwy przyszybowej bez konieczności stosowania dedykowanych podpórek.

Jednostka tnąca ze stałymi ostrzami w kształcie litery X ustawionymi pod kątem 45°. Wyposażona jest w dwie tarcze: 250mm do cięcia i 155mm do wykańczania.

Unikalny system prowadzenia i podparcia listwy przyszybowej ułatwia jej ładowanie, podczas gdy jej prawidłowe pozycjonowanie i blokowanie jest przekazywane do symulatora szkła z pneumatycznym tłokiem i 12 ręcznie wybieranymi ustawieniami oraz do czterech pneumatycznych zamków, aby uzyskać szybki cykl pracy.

Opcjonalnie dostępny jest elektroniczny symulator szyby EGS, który pozwala na ustawienie „nieskończonej” liczby listew przyszybowych.

Nowy, duży przemysłowy komputer z ekranem dotykowym o przekątnej 15” jest wyposażony w system operacyjny WINDOWS 10 IoT.

Ten system operacyjny ma cechy „przemysłowe”, głęboko go dostosowaliśmy, aby uzyskać niezawodność, która nie jest typowa dla systemów domowych lub biurowych.

Interfejs Wi-Fi i Ethernet w STANDARDZIE, maszyna zostanie podłączona do nowej usługi DigiCLOUD, co pozwoli na ciągłe zapisywanie danych, w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania, możliwe będzie szybkie wznowienie produkcji bez utraty danych / ustawienia.

Materiały:

PCV